Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Colian Sp. z o.o.
Colian Sp. z o.o.

Colian Sp. z o.o.

Na OLX od styczeń 2018

Ostatnio online dziś o 07:49

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia13
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Masz apetyt na zawodowy sukces?

Dołącz do zespołu Colian!
Dajemy możliwość rozwoju kariery w różnorodnym, globalnym i bardzo apetycznym środowisku. Wyznajemy zasadę, że praca powinna smakować, a pozytywne nastawienie i zaangażowanie to najlepszy przepis na sukces.

COLIAN TWORZĄ LUDZIE
Siłą naszej organizacji są ludzie. Zatrudniamy ponad 2500 pracowników, dzięki którym nasze produkty trafiają do blisko 70 krajów na całym świecie.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Stawiamy na rozwój
Poszukujemy nowych wyzwań. Prowadzimy projekty o krajowym i globalnym zasięgu. Każdy z nich to idealna okazja do samorealizacji, rozwijania kompetencji i poszerzania wiedzy.

Dbamy o relacje
Jesteśmy firmą rodzinną. Wiemy, jak dużą siłą są nasi bliscy i jak wielką radość dają dzieci. W ramach programu Colian dla Malucha każdy pracownik, który zostaje rodzicem, otrzymuje pamiątkową kołderkę i poduszkę z logo firmy. Seniorom przechodzącym na emeryturę dziękujemy słodkim upominkiem.

Dzielimy się radością
Praca w towarzystwie słodkich marek smakuje o niebo lepiej! Nasze produkty to drobne radości, które sprawiają, że czerpiemy z życia to, co najlepsze. Małe przyjemności mają dużą moc.

Wspieramy to, co nasze
Wkładając miłość w rozwój rodzimego biznesu, tworzymy i promujemy polskie marki. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach.

Rozbudzamy wyobraźnię
Marzenia są po to, by je spełniać. Wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, bo kreatywność daje nieograniczone możliwości. Dołącz do nas i realizuj zadania, które rozbudzą Twój apetyt na zawodowy sukces.
 

Kontakt

  • Zdrojowa 1
  • 62-860 Opatówek
Pokaż na mapie
    • Strona internetowahttp://www.colian.com/

    Darmowa aplikacja na Twój telefon